Ceny a přihlášky

Ceny platné od září 2018, pro NOVÉ ZÁJEMCE.

(pro stávající členy - rodiny, které k nám dlouhodobě dávají děti - zůstávají ceny i po 1.9. 2018 nezměněné)

Platby členských příspěvků odpovídají četnosti pravidelné týdenní docházky v čase 8:00-16:00, v pracovních dnech, kromě plánovaných školních prázdnin.

pravidelná docházka roční platba (=10 měsíců) možné rozložení do měsíčních splátek kauce splatná do 10.5.2018
2 dny týdně 40 000 Kč 4 000 Kč 4 000 Kč
3 dny týdně 50 000 Kč 5 000 Kč 5 000 Kč
4 až 5 dnů týdně 60 000 Kč 6 000 Kč 6 000 Kč

Cena oběda: 48 Kč. Kvalita jídla je pro nás důležitá: dodavatel se zaměřuje na zdravou výživu a vaří velmi chutné jídlo z čerstvých základních surovin bez umělých dochucovadel. Svačiny zajišťují poučení rodiče.

Členský příspěvek se zpravidla platí v měsíčních splátkách. Při zápisu je třeba uhradit kauci ve výši jednoměsíčního členského příspěvku, tato je vratná v červnu následující rok.

Sleva na 2. a dalšího sourozence je 20%.

Náhrady za nevychozené dny nelze garantovat. V současnosti má lesní MŠ Stromeček kapacitu plně obsazenou. V případě nemoci je možné si nevybrané dny nahradit v jiných dnech, ale jen pokud se v daný den uvolní místo (někdo jiný se toho dne odhlásí). Toto vybírání náhrad je případně možné pouze v následujících 2 měsících. Peníze za nevychozenou docházku vracet nelze, místo je dítěti přihlášením a platbou rezervováno.

Noví zájemci - PŘEDBĚŽNÁ přihláška, která Vás ani nás k ničemu nezavazuje, registrujeme předběžný zájem a ozveme se vám. Případně volejte či pište emaily, jsme tu pro Vaše dotazy i plánované návštěvy.

P Ř E D B Ě Ž N Á  P Ř I H L Á Š K A

UPOZORNĚNÍ: V SOUČASNÉ CHVÍLI JE V NAŠÍ LESNÍ ŠKOLCE PLNO, a již evidujeme zájemce na docházku od příští školního roku. Nicméně: v červnu se budeme (neradi) loučit s 10 předškoláčky - šance pro 10 dětí, kteří  k nám mohou od září 2018 nastoupit. Zápisy se budou konat koncem dubna/začátkem května 2018. Přihlášeným dětem přesný termín včas oznámíme. Do té doby zveme zájemce na individuální schůzky, podle pořadí přihlášení, dle dne vyplnění výše uvedené PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY. Těšíme se na individuální schůzku nyní během února, března a dubna, abychom se mohli poznat se bllíže, abyste vy i my zjistili, zda jsou sympatie oboustranné a lesní školka je pro Vaši rodinu vhodná :-)

Díky moc za důvěru !!

Jaroslava Pěničková