Ceny a přihlášky

Ceny platné od září 2017 do června 2018:

Měsíční paušální platby členských příspěvků odpovídající četnosti pravidelné týdenní docházky v čase 8:00-16:00, v pracovních dnech, kromě plánovaných školních prázdnin.

2 dny týdně

3500 Kč/měsíc

3 dny týdně

4500 Kč/měsíc

4 až 5 dní týdně

5500 Kč/měsíc

Cena oběda
(dodavatel vaří velmi kvalitní jídlo z čerstvých základních surovin bez umělých dochucovadel)

55 Kč/ dětský oběd

Členský příspěvek se platí měsíčně. Při zápisu na další školní rok je třeba uhradit kauci ve výši jednoměsíčního členského příspěvku, tato je vratná v posledním měsíci nadcházejícího školního roku. Sleva na 2. sourozence 20%.

Náhrady za nevychozené dny nelze garantovat. V současnosti má lesní MŠ Stromeček kapacitu plně obsazenou. V případě nemoci je možné si nevybrané dny nahradit v jiných dnech, ale jen pokud se v daný den uvolní místo (někdo jiný se toho dne odhlásí). Toto vybírání náhrad je případně možné pouze v následujících 2 měsících. Peníze za nevychozenou docházku vracet nelze, místo je dítěti přihlášením a platbou rezervováno.

Noví zájemci - PŘEDBĚŽNÁ přihláška, která Vás ani nás k ničemu nezavazuje, registrujeme předběžný zájem a ozveme se vám. Případně volejte či pište emaily, jsme tu pro Vaše dotazy i plánované návštěvy.

P Ř E D B Ě Ž N Á  P Ř I H L Á Š K A

UPOZORNĚNÍ: V SOUČASNÉ CHVÍLI JE PŘIHLÁŠENÝCH ZÁJEMCŮ NA PŘÍŠTÍ ROK TOLIK, ŽE OD ZÁŘÍ 2017 JIŽ NEMÁME PRO NOVÉ ZÁJEMCE MÍSTO. POKUD BY SE VŠAK NĚKDO Z PŘIHLÁŠENÝCH ODHLÁSIL, BUDEME ZVÁT DALŠÍ ZÁJEMCE V POŘADÍ PŘIHLÁŠENÍ. Hlásí se nám i zájemci o docházku od září 2018 - děkujeme za důvěru. Ozveme se vám na jaře 2018, a to v pořadí, v jakém jste se přihlásili. Můžete si i sami proaktivně dojednat individuální schůzku dříve v průběhu roku - poznat se bllíže, abyste vy i my zjistili, zda jsou sympatie oboustranné :-)

Jaroslava Pěničková

Tel: 608135237 , email: lesnims.stromecek(zavináč)seznam.cz